Ponúkané značky

B&C patrí od roku 1997 k európskym lídrom v oblasti predaja textilu určeného k brandingu s využitím v reklame alebo ako pracovné oblečenie a uniformy. Kolekcie každoročne sledujú najnovšie módne smery, prinášajú nové farby v súlade so sezónnymi trendmi. Skladba kolekcie Vám ponúka akýkoľvek štýl od základného, až po najmodernejší a to všetko vo výbornej kvalite za rozumné ceny.


Pred viac ako 150 rokmi, dal Fruit of the Loom svojim zákazníkom sľub - prísľub kvality, hodnoty a dôvery. Ako integrovaný výrobca kontroluje kvalitu svojich odevov na každom kroku. Vyrába vlastné priadze, pleteniny, šije odevy. Keď si kúpite ovocie produktov Loom, môžete si byť istý, že bude pohodlné, moderné a za prijateľnú cenu. 

História RUSSELL siaha až do roku 1902. Dlhoročná tradícia výroby odevov zaručuje nielen dobrý vzhľad, kvalitu vyhotovenia, ale aj premyslenú koncepciu. Produkty v rodine RUSSELL EUROPE sú vo viaceých smeroch rozdielne, ale napriek tomu zároveň rovnaké. 
Sláva dedičstva siahajúca až do roku 1891. Slazenger je už dlho dôveryhodne známe meno v športovej aréne. Kvalita a pôsobivý výkon, na ktorom budoval svoju povesť, dnes predstavujeme prostredníctvom oblečenia, ktoré spája súčasný dizajn spolu s modernými technológiami.                                                                                                                                                    


STEDMAN bol založený v roku 1953 v Severnej Karolíne v USA. Od roku 2001 sa v Európe predávajú pod touto značkou základné odevy na potlač aj trendy oblečenie vysokej kvality.

 

STORMTECH patrí medzi popredné kanadské značky funkčného oblečenia. Bol založený v roku 1977 a aj napriek tomu sa veľmi rýchlo dostal do obchodov s oudoorovým vybavením. Veľa vecí sa od roku 1983 kedy STORMTECH Performance predstavil svoje logo a prvú bundu zmenilo ale vtedajší záväzok prinášať dokonalosť a technické inovácie stále platí.